'Dat wist ik niet' overkomt je niet meer. Lees hier wat wij voor je gespot hebben. Kranten, websites en nieuwsrubrieken scannen we op onderwerpen die voor jou en je werk (mogelijkheden) van belang zijn.
Reageren? Mail naar redactie@swink.nl en voeg toe wat jij nog mist.
Verkiezingsprogramma Betere kansen
De CG-raad heeft een eigen verkiezingsprogramma geschreven.
Zij doet daarin 5 voorstellen om de particiapatie en zelfredzaamheid van mensen met een beperking te vergroten.
In Nederland leven ruim twee miljoen mensen met een chronische ziekte of handicap. Velen van hen zijn maatschappelijk en economisch minder actief dan zij willen en kunnen zijn. Zij staan langs de kant omdat de samenleving onvoldoende rekening met hen houdt. Dat is economisch gezien niet slim. Het maakt mensen onnodig afhankelijk van voorzieningen en uitkeringen.
De CG-Raad doet vijf voorstellen om de participatie en zelfredzaamheid van deze groep te vergroten. Sommige maatregelen leveren meteen een besparing op. Andere vergen eerst een investering maar ook die betalen zich uiteindelijk dubbel en dwars terug.
De 5 politieke wensen zijn:
1. Geef iedereen gelijke rechten én plichten\
2.Creëer betere kansen op werk
3.Realiseer zo snel mogelijk integrale indicatiestelli
4.Wees zuinig op het goede in de zo
5.Maak de samenleving toegankelijk
Het volledige programma is via de webwinkel van de CG-raad te verkrijgen: Klik hier
Het programma is ook te bekijken op de site van de CG-raad: Klik hier
Heb jij nieuws dat iedereen moet weten? Stuur het naar de redactie.

(1).jpg)